335 відгуків
+380 (96) 148-58-69
«ИНТЕРСНАБ - 2010»: Надежные материалы для строительства и ремонта

Кошти индивидульной захисту (ЗІЗ)

Засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)
Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), якщо перекладати на англійську мову то вийде Personal protective equipment (PPE) — це пристрої і пристосування, які були спеціально розроблені і створені, щоб забезпечити надійну і комфортну захист працівників від небезпечних та шкідливих умов праці. ЗІЗ часто вводять в експлуатацію під час трудового процесу на робочому місці, коли важливо забезпечити захист шкіри людини, захистити його органи дихання від газів і випарів, які шкодять здоров'ю. ЗІЗ поділяються на засоби індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД), а так само на засоби захисту шкіри.
Захист дихання – це в більшій частині респіратори, полнолицевые маски, ватно-марлеві пов'язки, напівмаски, протигази, змінні фільтри і т. д. Варти дихальних шляхів працівників захищають їх від органічних, неорганічних газів. Забезпечують захист дихання від пилу і різних видів аерозолів, зварювального диму, пилу, твердих і рідких частинок. Наприклад респіратори і фільтри можуть використовуватися одноразово або багаторазово, все залежить від мети застосування. Купити захист дихання – це значить піклуватися про органи дихання робочого персоналу.
Захист очей і обличчя захищає органи зору така продукція як – окуляри захисні закриті, відкриті захисні окуляри, щитки захисні. Купити захисні окуляри – значить забезпечити 100% безпекою очі робочого персоналу. Окуляри спеціальні, які використовують працівники, служать для захисту від рідин (краплі і бризки), захисту від пилу і бруду, від шкідливих частинок, які рухаються з великою швидкістю і як більшість захисних окулярів, вони запобігають потраплянню на сітківку ока ультрафіолетових променів.
Захист голови забезпечує захисна каска. Купити захисну каску, яка є засобом індивідуального захисту можна по всій Україні через інтернет у нас в магазині як оптом, так і вроздріб. Щоб забезпечити і захистити голову робочого персоналу від зіткнення або падіння предметів на виробництві, каска захисна від світового бренду і Delta Plus допоможе в цьому. Захисні каски бувають з вентиляцією і без, які регулюються трьома видами кріплення: кнопкою, ремінцем або храповиком. Так само поділяються на каски захисні каски для висотних робіт та на каски захисні для працівників.
Захист особи працівника, його очей та органів дихання це дуже важливо при багатьох видах робіт. Виділяють такі засоби захисту як:
Респіратори – призначені для захисту органів дихання від пилу, суспензій, різних хімічних речовин, димів, сажі. Без респіратора ні в якому разі не можна працювати в задимлених приміщеннях або загазованих. Нехтування такою технікою безпеки може призвести до хвороб робочих або летальних випадків. При покупці цього індивідуального засобу захисту обов'язково ретельно ознайомтеся з його характеристиками. Помилятися у виборі респіратора неприпустимо, так як від цього залежить життя і здоров'я людей.
Напівмаски і маски – також являють собою індивідуальні засоби захисту органів дихання. Вони фільтрують повітря набагато менше, ніж респіратори, але їх зручно застосовувати в умовах задимленості і запиленості повітря. Ці засоби захисту легше інших, і працювати в них простіше.
Крім того, потрібно завчасно турбується про закупівлю змінних фільтрів для цих засобів захисту.
Купити індивідуальні засоби захисту органів дихання в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас доступні ціни та висока якість. Якщо у вас є до нас які-небудь питання, ми чекаємо вашого дзвінка за телефонами, вказаними на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner